środa, 8 sierpnia 2018

          Cześć
Wczoraj na ostatnią chwilę zdążyłam zrobić 1 zdjęcie z częścią klubu (reszta nieaktywna albo była zajęta)
Niestety oby dwie te osoby na 3 godziny po zrobieniu zdjęcia opuściły klub, lecz przynajmniej jest pamiątka po tych osobach. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz